Poskytování reklamních služeb


Poskytování reklamních ploch


Společnost PCTT limit, s.r.o. nabízí reklamní plochy k pronájmu. Plochy jsou umístěny na čelní stěně KOMERČNÍHO CENTRA ROSA na jedné z nejrušnějších ulic ve Frýdku-Místku, ulici 8.pěšího pluku.


KOMERČNÍ  CENTRUM ROSA je dominantní a nepřehlédnutelnou stavbou v těsné blízkosti historického centra F-M. Sídlí v něm několik desítek firem a živnostníků (Fitness, kadeřnictví, realitní společnosti, regionální noviny, masáže atd.) Revitalizace  ulice 8.pěšího pluku proběhla v roce 2011, vytvořila novou pěší zónu  a také zde vzniklo 250 nových parkovacích míst. Poskytování reklamní plochy na www stránkách


Společnost PCTT limit, s.r.o. nabízí svým partnerům jejich propagaci prostřednictvím oficiálních webových stránek společnosti PCTT limit, s.r.o. a Honorárního konzulátu Turecka pro Moravskoslezský a Olomoucký kraj. Na stránkách www.pctt.cz vám bude poskytnut dostatečný prostor za tržních podmínek v závislosti na počtu návštěvníků stránek a četnosti vaší reklamy.


Propagace v materiálech honorárního konzulátu


Společnost PCTT limit, s.r.o. nabízí propagaci svých obchodních partnerů formou partnerství v materiálech vydávaných honorárním konzulátem. Tyto materiály budou distribuovány přímo cíleně obchodním partnerům v Turecku.

HLAVNÍ PARTNEŘI
OBCHODNÍ PARTNEŘI